Після кількох поразок чернігівські «тигри» нарешті отримали перемогу

21 квітня матч п’ятого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели вдома в Чернігові проти харківського «Металіста».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі харків’яни володіли територіальною та ігровою перевагою, здійснюючи небезпечні атаки на ворота чернігівців. Втім, першими відкрили рахунок «тигри». На 20-й хвилині Петро Сахно, обігравши в карному майданчику харківських захисників, успішно завершив стрімку контратаку господарів.

Гравці «Металіста прагнули відігратися і на 34-й хвилині це їм вдалося зробити. Євгеній Рязанцев прицільним обвідним ударом відновив рівновагу.

Другий тайм активніше розпочали чернігівці і на 57-й хвилині вийшли вперед. В'ячеслав Койдан з правого флангу виконав навісну передачу в штрафний майданчик гостей, а Павло Федосов вправно зіграв на випередження, і увігнав м’яч у ворота суперника. Харків’яни намагалися зрівняти рахунок, але «тигри» втримали перемогу.

Отже, після мінімальної перемоги з рахунком 2:1 над харківським «Металістом» чернігівські футболісти залишають останню десяту сходинку у групі «вибування» і підіймаються на дев’яту. Першу сходинку займає чернівецька «Буковина».

В «чемпіонській» групі лідирують львівські «Карпати».

Матч шостого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 27 квітня на виїзді проти хмельницького «Поділля».